Hejty od ANONIMÓW ! (niektórych)

19:37

Hej!
Ostatnio zaczęli mnie atakować hejterzy, ale mnie to specjalnie nie rusza i nie usunę bloga z powodu anonimów, którzy piszą obraźliwe i złośliwe komentarze! Pisanie bloga sprawia mi przyjemność i nic tego nie zmieni. Domyślam się, że te dwa komentarze,które zacytuję niżej są pisane o jednej osoby która jest albo złośliwa albo zazdrosna.

Tu zacytuję:
"Anonim: Jesteś normalna??? 
Ja: Taak jestem normalna KOCHANY ANONIMKU ! A co ciekawe : TY JESTEŚ NORMALNY/NA ?! Komentarze anonimów mnie nie ruszają bo po prostu wiem, że piszą to z czystej zazdrości ! 
Pozdrawiam KOCHANEGO ANONIMA Sandra ! "
 
 (link do posta z tym komentarzem :http://saniaizwierzaki.blogspot.com/2013/09/szkoa-i-brak-wolnego-czasu.html?showComment=1380388888526#c7185148530570316034)

I kolejny hejt:
"Anonim: Ale głupi blog... A te przybory są brzydkie i skopiowane z ModelinaFashion na YouTuBE XD
Wiem , że usuniesz mój komentarz , bo nie będziesz mogła się pogodzić z tym , że nie umiesz robić ładnych charmsów xddd  

Ja:Taak,to w takim razie pokaż jakie ty zrobisz KOCHANY ANONIMKU ! Twój komentarz mnie nie rusza a poza tym nie skopiowałam pomysłu z ModelinaFashion bo każdy może sobie ulepić ołówek,gumkę i linijkę. I pamiętaj nikt w internecie nie jest anonimowy, zawsze można się dowiedzieć kto, co napisał !
Pozdrawiam Sandra 

 (link do posta z tym komentarzem :http://saniaizwierzaki.blogspot.com/2013/08/przybory-szkolne-z-modeliny-fimo-z.html)POZDRAWIAM SANDRA !


 

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Hej, Mi się Two blog podoba, a Ci którzy tak piszą, są po prostu zazdrośni, że nie mają takiego talentu jak TY.    Pozdrawiam.
    A.

    OdpowiedzUsuń

♥Dziękuję za każdy miły wpis, jest on dla mnie wielką motywacją.
♥Zostaw link do bloga a go odwiedzę.
♥Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane.